Hoefakker 10

4264AH VEEN

Beschikbaar

€ 945.000,- k.k.

Soort woning Woonhuis

Bouwjaar

Oppervlakte wonen 453 m²

Aantal slaapkamers 8

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 945.000 k.k.
Vraagprijs per m²
€ 2.086
Aangeboden sinds
22 mei 2026

Oppervlakte wonen
453 m²
Oppervlakte overige inpandige ruimte
703 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte
8 m²
Perceel
1474 m²
Inhoud
4525 m³

Indeling

Aantal kamers
10
Aantal slaapkamers
8
Aantal badkamers
2
Badkamervoorzieningen
Toilet, inloopdouche, ligbad, douche en dubbele wastafel
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, rolluiken, tv-kabel, zwembad, airconditioning en jacuzzi

Omschrijving

Hoefakker 10, 12 en 14 te Veen

GROTE BEDRIJFSHAL MET RUIME ENTRESOL/OPSLAG EN MET DUBBELE BEDRIJFSWONING

Op bedrijventerrein “Weerakkers” in Veen bevindt zich deze bedrijfshal/loods met dubbele bedrijfswoning. Het object beschikt over een bedrijfshal van ca. 405 m² op de begane grond en een zeer ruime entresol/opslag en technische ruimte op de verdieping (ca. 298 m²).

De bedrijfsloods heeft recent een nieuwe indeling gekregen, waardoor aanzienlijk meer praktische werkruimte is ontstaan en het geheel nog efficiënter te gebruiken is.

Het geheel is gelegen op een perceel eigen grond van 1.474 m² met een volledig verhard buitenterrein.

BEDRIJFSHAL (nr. 10 - bouwjaar ca. 1997)

Begane grond