De Oude School 3

4286AL ALMKERK

Verkocht onder voorbehoud

€ 425.000,- k.k.

Soort woning Woonhuis

Bouwjaar 1900

Oppervlakte wonen 131 m²

Aantal slaapkamers 2

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 425.000 k.k.
Vraagprijs per m²
€ 3.244
Aangeboden sinds
2 september 2025
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woning
Woonhuis
Bouwjaar
1900
Soort dak
Zadeldak

Oppervlakten en inhoud

Oppervlakte wonen
131 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte
4 m²
Oppervlakte externe bergruimte
4 m²
Inhoud
499 m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
Ligbad, toilet, wastafel en wasmachineaansluiting
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, tv-kabel en dakraam

Energie

Energielabel
B
Isolatie
Dakisolatie en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha Avanta HR (combiketel uit 2019)

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Geen tuin

Bergruimte

Schuur/berging
Aangebouwd hout
Voorzieningen
Voorzien van elektra

Garage

Soort garage
Geen garage

Omschrijving

Welkom in deze charmante woning in het hart van Almkerk!

Wat een bijzonder plekje is dit. Dit karakteristieke rijtjeshuis, gebouwd rond 1900, maakt deel uit van een voormalig schoolgebouw dat in 2008 is omgetoverd tot unieke woningen. Het resultaat? Een heerlijk huis vol sfeer, geschiedenis én comfort.

Met een royale woonoppervlakte van 131 m² is er volop ruimte om fijn te wonen. Dankzij de goede isolatie van het dak en de muren, en de centrale verwarming met een Remeha Avanta HR-combiketel, voelt het huis het hele jaar door aangenaam aan.

Zodra je het pand binnenstapt, stap je eigenlijk een stukje geschiedenis binnen. Authentieke details, zoals de nostalgische kapstokhaken, herinneren aan de tijd dat hier nog les werd gegeven – een charmant vleugje verleden dat direct opvalt.

Via de entree van de woning kom je bij de hal met het toilet en de woonkamer. De ruime woonkamer verwelkomt je met prachtige hoge ramen en deuren die voor een bijzondere uitstraling zorgen. De hoge plafonds geven een extra gevoel van licht en ruimte. Aan de woonkamer grenst de open keuken, compleet uitgerust met een combi-oven, koelkast, vaatwasser, 4-pits gasfornuis en afzuigkap.

Vanuit de woonkamer bereik je de eerste verdieping – een soort binnen balkon dat je helemaal naar wens kunt inrichten. Denk aan een werkplek, een leeshoek of gewoon een fijne extra zitruimte.

Op de tweede verdieping vind je een overloop, twee slaapkamers (waarvan één met een knusse loggia), een bergkast en een nette badkamer. De badkamer is voorzien van een toilet, wastafel, aansluiting voor de wasmachine en een comfortabele bad-douchecombinatie.

Ook aan praktisch gemak is gedacht: je hebt een eigen parkeerplaats op het terrein én een handige externe berging – ideaal voor je fiets of extra spullen. Naast deze berging zit ook weer een buitendeur ook zo ‘achterom’ via de hal binnen te komen.

De woning ligt in het gemoedelijke dorp Almkerk, waar je kunt genieten van rust én de nodige voorzieningen binnen handbereik hebt. Denk aan supermarkten, winkels, scholen en sportverenigingen. Een fijne plek voor wie houdt van dorps wonen met alles dichtbij.
Ben je benieuwd geworden? We laten je dit unieke huis graag in het echt zien – tot snel!

De maandelijkse (extra) kosten voor de VvE bedragen ca. € 210,- per maand.

Media

Locatie