Werkendam - Lozestoep 19
Vraagprijs: € 189.000,- Kosten koper
Beschikbaar
Overzicht
|
|
Omschrijving
Lozestoep 19 te Werkendam.
Sfeervolle twee-onder-één-kap woning met tuin, bergingen en achterom in het centrum van Werkendam. Het huis staat aan de Lozestoep een beetje verscholen in het groen. Het bouwjaar is ± 1935, de inhoud ± 285 m³ en het staat op 139 m² grond.
Het is een gezellig huis. De kamer en de keuken zijn sfeervol, er is een houtkachel en er is nog een raam met "glas in lood". De vloer in de kamer en keuken zijn voorzien van vloerverwarming. Er is overal dubbel glas, behalve het karakteristieke glas in lood raamwerk. In 2010 is er buitenom geschilderd en omstreeks 1999 is de dakbedekking vervangen. Twee slaapkamers zijn voorzien van airconditioning.
Lopend doet u de boodschappen, want net over de dijk ligt de Lijnbaan waar het winkelcentrum van Werkendam begint. Het nationaal park "De Biesbosch" grenst aan Werkendam. U kunt hier heerlijk varen en recreëren. Toch rijdt u binnen vijf minuten op de A27 of A15.
Begane grond: entree, meterkast, toilet, woonkamer met gezellige schouw, half-open keuken voorzien van spoelbak, oven, gasstel, afzuigkap, koel-vriescombinatie, praktische bijkeuken/achterportaal, tuin, berging en achterom. Op de verdieping een overloop, drie slaapkamers en een badkamer wastafelmeubel en ligbad.
Laatst bewerkt: Vrijdag 9 december, 2011






















