Navigatie:

Sorteren:

Plaats

Type:

Alles

Zoekopties:

Nieuwendijk - Kildijk 118

Vraagprijs: € 225.000,- Kosten koperOverbruggingsgarantie

Beschikbaar

Overzicht

Plaats Nieuwendijk
Adres Kildijk 118
Postcode 4255 TG
Type woning Eengezinswoning
Type woning Tussenwoning
Bouwjaar 1938
Perceeloppervlakte ± 215m²
Woonoppervlakte ± 90m²
Inhoud ± 310m³
Kamers 5
Slaapkamers 3
Tuin Achtertuin
Zonneterras
Garage Geen garage
Lokatie Aan rustige weg
Vrij uitzicht
Aan vaarwater
Verwarming Gaskachels

Omschrijving

Kildijk 118 te Nieuwendijk.

~~~~ AAN HET WATER ~~~~SCHAATSEN VANUIT DE ACHTERTUIN ~~~~

Schitterend gelegen eengezinswoning met uitbouw, schuur, tuin, terras, steiger en stukje water. De woning is gelegen in het buurtschap "Kille" en loopt met de achtertuin tot in het water "De Bakkerskil". Het huis is gebouwd omstreeks 1938 en omstreeks 1991 is het pand aan de achterzijde uitgebouwd. Het totaal is nu ongeveer 310 m³ groot en het heeft een kadastraal oppervlak van 215 m² waarvan een stukje water.

De "geitenwei" aan de overzijde wordt erbij gehuurd door de huidige bewoners. Eventueel kan worden gevraagd of dit weitje opnieuw aan u verhuurd kan worden. Het is een gunst en geen recht.

In ± 1991 hebben de huidige eigenaren het pand gekocht en toen zijn ook de keuken en de badkamer vervangen. Er is geen cv-installatie want het huis wordt verwarmd door één gaskachel. Voor de sfeer is er nog een houtkachel in de voorkamer. Het dak, de muren en de vloer zijn geïsoleerd en beneden is het huis voorzien van dubbel glas. Aan de voorzijde een elektrisch rolluik en aan de achterzijde een zonnescherm.

De woning staat op fiets-afstand van het winkelcentrum Nieuwendijk waar u terecht kunt voor uw dagelijkse boodschappen. Ook scholen, sportclubs en voetbalvelden zijn in de buurt. Het Nationaal Natuurpark De Biesbosch grenst aan de achtertuin. Hier kunt u heerlijk recreëren en genieten van natuur en rust. Nieuwendijk heeft een eigen op- en afrit langs de A27 zodat u binnen enkele minuten op de A27 - A15 of A59 rijdt.

Indeling: entree, meterkast, voorkamer, keuken, kelderkast, badkamer met wasmachine aansluiting, wastafelmeubel en douche, apart toilet, achterkamer met schitterend uitzicht, achterportaal, tuin, schuur, terras en eigen steigertje.

Op de verdieping één overloop, twee grote dakkapellen en drie slaapkamers.

Via een vlizotrap komt u op een flinke bergzolder.

P.S. voorlopig slechts 2 % overdrachtsbelasting !

Foto's

Laatst bewerkt: Maandag 6 februari, 2012